O nas

Firma Marba-Sport obecna jest na rynku od 1991 roku. Od początku swego istnienia specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i zaopatruje instytucje państwowe, szkoły, kluby sportowe i sklepy. Z biegiem czasu i w odpowiedzi na potrzeby rynku poszerza swoją działalność o handel detaliczny. W 2003 roku Marba-Sport pojawia się także w Internecie, dominując kolejny kanał sprzedaży. Początkowo za pośrednictwem portalu allegro.pl, potem uruchamiając e-sklepy – sportbazar.pl, e-hurtowniasportowa.pl oraz no10.pl

Dziś Marba-Sport to firma z tradycją i doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku. Oferuje swoim klientom kilkadziesiąt tysięcy artykułów od odzieży sportowej, przez namioty i produkty turystyczne, aż po specjalistyczny sprzęt treningowy. Jest wyłącznym dystrybutorem marek HIGH PEAK i ROCES, właścicielem marek PROFIT i MICO, popularyzatorem produktów firmy GIVOVA oraz dystrybutorem najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek jak NIKE, adidas, PUMA czy 4F.

Firma zatrudnia i współpracuje z kilkudziesięcioma specjalistami z różnych dziedzin. Wszystkich ich łączy jednak jedno – zamiłowanie do sportu i turystyki. Chętny do pomocy zespół dba o najwyższą jakość obsługi klientów.

Marba-Sport to nie tylko firma handlowa, traktująca sport jako źródło zarobku. To firma z ideą rozpowszechniania aktywnego trybu życia. Sport dla niej sposób na życie. Od lat wiernie wspiera sportowców. Jest sponsorem drużyny CHOJNICZANKA CHOJNICE i STOWARZYSZENIA ARKA GDYNIA. Od 2011 roku organizuje zawody piłki halowej – GIVOVA JUNIOR CUP, propagując tym samym zdrowy tryb życia wśród najmłodszych.

DSC_0234

DSC_0180

 

DSC_0168

 

DSC_0144

DSC_0135