Nasze marki

CROWELL

Jest to marka skoncentrowana wokół pływactwa. Produkty opatrzone logo Crowell przeznaczone są dla osób, które aktywnie spędzają czas w basenie. Crowell oferuje również produkty dla miłośników plażowania. Wśród asortymentu Crowella znajdziesz cały wachlarz okularów pływackich, czepków czy strojów kąpielowych. To, co widzisz to jednak dopiero początek… Autorska marka firmy.

PROfight

PROfight to marka dedykowana osobom, którym z wszystkich dyscyplin sportowych najbliższe sercu są sporty walki. W naszych sklepach sportowych logo PROfight opatrzone są takie produkty jak worki i rękawice bokserskie, kaski, gruszki, ochraniacze, rękawice do MMA czy bandaże bokserskie. Autorska marka firmy.

BJORN

Markę BJORN najlepiej definiuje cena. To marka, która wkroczyła na rynek artykułów turystycznych, inicjując prawdziwą rewolucję cenową. Wśród asortymentu na szczególną uwagę zasługują kijki nordic walking oraz maty piankowe i aluminiowe. Autorska marka firmy.

NO10

Jest to marka skoncentrowana wokół futbolu. Produkty opatrzone logo NO10 przeznaczone są dla piłkarzy, trenerów, klubów. W ofercie NO10 można znaleźć między innymi pachołki treningowe, znaczniki, torby na piłki czy tablice taktyczne. Atrakcyjne ceny i wysoka jakość przyczyniły się do prędkiego wzrostu popularności. Autorska marka firmy.

MICO

Mico jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów na niedrogie, a przy tym profesjonalne i odpowiadające trendom łyżworolki. Luz, kontakt z naturą oraz fakt, że rolkarstwo sprzyja zacieśnianiu relacji z bliskimi sprawiły, że od początku sport ten zajmuje wyjątkowe miejsce w rankingu aktywności dla firmy. Autorska marka firmy.

ROCES

Wyjątkowa włoska marka z tradycjami specjalizująca się w skatingu. Poznaj ekskluzywne produkty ROCESA – eleganckie łyżwy, profesjonalne łyżworolki, designerskie deskorolki i inne artykuły.

HIGH PEAK

To niekwestionowany lider w produkcji sprzętu turystycznego. Zanim wybierzesz się w podróż, koniecznie zapoznaj się z solidnymi i praktycznymi artykułami tej niemieckiej firmy!

GIVOVA

Włoska marka specjalizująca się w produkcji odzieży sportowej, głównie piłkarskiej. Wśród szerokiej gamy produktów na szczególną uwagę zasługują dresy, które ze względu na jakość oraz atrakcyjną cenę bardzo szybko podbiły polski rynek.

PROFIT

To marka skupiona wokół aerobiku, fitness czy innych rodzajów treningu związanych z pracą nad ciałem. Uzupełniła na rynku niszę na sprzęt do ćwiczeń w atrakcyjnej cenie. Dzięki PROFITOWI ćwiczyć może każdy! Nie tylko trener czy sportowiec powinien mieć w domu profesjonalny sprzęt. Teraz jest z zasięgu każdego! Autorska marka firmy.

HAMAX

Od wielu lat ten norweski producent znany jest dzięki profesjonalnym dziecięcym fotelikom na rower. Marba-Sport, znając jakość produktów marki Hamax, postanowiła zaproponować swoim klientom także nartosanki, sanki i ślizgi. Jesteśmy jedynym dystrybutorem zimowej linii produktów marki Hamax w Polsce.