Handel hurtowy

Od początku Marba-Sport największy nacisk kładzie na handel hurtowy. Hurtownia od niemal 30 lat wyznacza trendy w sferze sportu. Pierwszymi odbiorcami hurtowymi są okoliczne szkoły, kluby, siłownie czy instytucje państwowe. Z czasem lokalny biznes okazuje się niewystarczający wobec potrzeb rynku. Firma zaczyna prowadzić działalność na szerszą skalę. Początkowo za pośrednictwem przedstawicieli handlowych, a docelowo platformy B2B – e-hurtowniasportowa.pl, która znacznie ułatwiła klientom składanie zamówień. Szeroka oferta, niskie ceny, produkty najbardziej liczących się w świecie sportu marek, możliwość uzyskania dodatkowych rabatów i korzyści wynikających z długotrwałej współpracy, pomoc opiekuna oraz szybka reakcja na obowiązujące trendy sprawiły, że Marba-Sport doczekała się rzeszy wiernych klientów.

Zapraszamy!

Marba-Sport spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Gdyńska 69A (trasa Chwaszczyno-Żukowo, przy stacji Lotos)
80-209 Miszewko

Hurtownia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Dział hurtowy:
   58 687-05-38
   office@marba.com.pl

Zostań naszym partnerem!

Platforma e-hurtowniasportowa.pl przeznaczona jest dla klienta biznesowego. Jeśli profil Twojej działalności jest ściśle związany ze sportem i turystyką, zapraszamy do rejestracji w sklepie. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje na temat współpracy w zakładce WARUNKI WSPÓŁPRACY na e-hurtowniasportowa.pl.

Po zakończeniu procesu rejestracji, otrzymasz dostęp do pełnej gamy produktów w dużo niższej cenie.

Marba-Sport ceni sobie stałą współpracę, dlatego dla partnerów przewiduje także rabaty oraz interesujące oferty na dane grupy produktowe. Warunki ustalane są indywidualnie.

DSC_0029

DSC_0276

DSC_0308