Nike Nuovo White

Najnowsza kolekcja „Nuovo White” od Nike prezentuje nowoczesny, nieszablonowy design stworzony z myślą o młodych piłkarzach, którzy mają ogromny potencjał i szansę, by zdobyć mistrzostwo. Połączenie spektakularnej bieli i opalizujących detali tworzy zaskakujący, innowacyjny efekt zapowiadający nadchodzącą świeżość. Nowatorski koncept skupia się na monochromatycznej sylwetce, która eksponuje zaawansowane technologie i prestiżowy styl butów piłkarskich Nike. Holograficzne detale tworzą śmiałe akcenty, podkreślające kreatywny charakter kolekcji i gry zawodników, takich jak Mason Mount, Giulia Gwinn i Tammy Abraham, którzy są gotowi zdobywać stadiony świata i stać się legendą!

Zdobądź Nike Nouveau White   Zobacz

Bezkonkurencyjny komfort z Nike Mercurial

Linia Nike Mercurial w najnowszym wydaniu zyskała minimalistyczny design, który zachwyca bezkonkurencyjnym komfortem. Nowoczesna sylwetka Flyknit tworzy 360-stopniową konstrukcję, otulającą stopę, która zyskuje stabilne dopasowanie na każdym kroku. Najcieńsza powłoka NikeSkin w połączeniu z technologią All Conditions Control, zapewnia mistrzowskie czucie piłki, co przekłada się na precyzyjne podania i skuteczny atak. Rewolucyjna podeszwa z płytką Nike Aero Trak i sztywniejszą konstrukcją gwarantuje nieziemskie przyspieszenie, abyś pozostał niedościgniony na boisku!

Zdobądź Nike Mercurial

Nowatorski koncept Nike Phantom

Najnowsza odsłona linii Nike Phantom prezentuje ultranowoczesny design, łączący świeżą biel i opalizujące detale. Nowatorski koncept przepełniony jest rewolucyjnymi technologiami, które pozwalają podkręcić piłkarskie umiejętności i wejść na wyższy level. Cholewka Flyknit zyskała innowacyjne teksturowanie, dzięki czemu zyskujesz niezawodne czucie piłki i większą precyzję, a w efekcie ultraskuteczny atak. Wykończenie All Conditions Control gwarantuje bezkonkurencyjną kontrolę nad piłką w każdych warunkach. O idealne dopasowanie i większą wygodę podczas gry, dba bezszwowa konstrukcja skarpety, która otula stopę niczym druga skóra. Zaufaj nowoczesnej technologii Nike Phantom i poczuj się zupełnie wolny na boisku!

Zdobądź Nike Phantom

Nike Nuovo White